Szukasz najlepszego sposobu na utrzymanie swojej firmy w ruchu?
Jednakże wraz z pojawieniem się na rynku coraz większej liczby alternatywnych rozwiązań w zakresie mobilności oraz wejściem na rynek dostawców mobilnych, efektywne zarządzanie flotą i mobilnością staje się coraz bardziej złożone?
Cały nasz zespół jest tutaj, aby Ci pomóc. Zdajemy sobie sprawę, że całkowity koszt posiadania (TCO) jest kluczem do określenia potencjału oszczędności i redukcji kosztów operacyjnych. Dragintra jest gotowa pomóc Państwu w określeniu strategii i działań, które pozwolą rozwiązać problem kluczowych czynników kosztotwórczych.

Wszystko zaczyna się od dogłębnej analizy opcji redukcji kosztów dla Twojej floty pojazdów. Przyjrzymy się Twoim umowom kupna i leasingu, fakturom, polisom ubezpieczeniowym, procesom operacyjnym i logistycznym oraz zakresowi wiedzy eksperckiej, którą możesz wykorzystać. Następnie pomagamy w większym stopniu wykorzystać obecną mobilność i strukturę Twojej floty. Dzięki naszemu know-how i doświadczeniu możemy zagwarantować średnie oszczędności kosztów nawet do 20%, optymalizując istniejące umowy i procesy z jednym lub wieloma dostawcami”.